welkom

Dedemsvaria 2013 is van maandag 29 juli t/m zaterdag 3 augustus. Wil je graag meehelpen tijdens deze Dedemsvaria? Neem dan contact op.

programma

  • ma
  • di
  • wo
  • do
  • vr
  • za

Maandag

Begin Eind Onderdeel
18.00 Uitreiking ballonen, Plentyparts- Julianastraat 3
19.00 Opening en kroning Rozenkonigin, met openingsact van Drenth Dance Centers, Feesttent- Julianastraat 43
19.00 24.00 Kermis, Markt
19.00 24.00 Groot loungeterras met DJ’s, Enjoy
19.00 24.00 Kinderpark & Springkussens, Eethuis de Voart
19.00 24.00 Live-muziek, Arizona
19.00 Gezellig terras het Dorp & de Corner
19.15 Ballonenwedstrijd, Feesttent
19.30 Optreden Anja Dalhuizen (The Voice of Holland), Feesttent
19.30 21.30 Winkelwagen werpen & Klomp Gooien, Markstraat
20.00 20.30 Turndemonstratie GVSD, Julianastraat
20.15 21.15 Open besloten Dedemsvaartse Kampioenschap Fierljep
21.30 24.00 Pubquiz met dj Douwe Hoekstra, Feesttent- Julianastraat 43
22.00 Ierse avond met Fun’m Cool, Cafe Marktzicht

Woensdag

Begin Eind Onderdeel
10.00 11.30 Muziek Nostalgiek, Van Dedem Marke
10.00 24.00 Gezellig terras het Dorp & de Corner
12.00 24.00 Live-muziek & Kindermiddag, Arizona
13.00 17.00 Gazonmaaierslep voor kinderen, Julianastraat
12.00 17.00 Kinder rommelmarkt
13.00 18.00 Kinderspeelpleinen, gehele Julianastraat
13.00 18.00 BMX stunt trial(Patrick Smit)
13.00 24.00 Kermis, Markt
14.00 17.00 Historische vereniging Avereest, Kalkoverterrein
14.00 17.00 Modeflits, shows om 14.00, 15.00 en 16.00, Feesttent
14.00 16.00 Viswedstrijd voor Ouderen en Vutters, Brasemvijver- Zuidwolderstraat
14.00 24.00 Groot loungeterras met DJ’s, Enjoy
14.00 24.00 Kinderpark & Springkussens, Eethuis de Voart
16.00 21.00 Live-cooking met Rik de Jonge, de Kalkwieke
17.00 17.30 prijs uitreiking Gazonmaaierrace, Feesttent
17.30 18.30 Pannenkoeken eten voor de kinderen met Albert Hein’s- Whepi, Feesttent
19.00 20.00 Kussengevecht, Wisseling
19.00 20.00 Drenth Dance Center Demonstratie, Feesttent
20.00 24.00 3fm dj’s on tour, Feesttent
20.30 Boer’n Bruuloft, terras de Corner
22.00 Foute 90′s, Cafe Marktzicht

Donderdag

Begin Eind Onderdeel
10.00 17.30 Sjoeltoernooi, ‘t Centrum Langewijk 43
10.00 24.00 Gezellig terras het Dorp & de Corner
12.00 Start 24 uurs- Vis marathon, Moerheimstraat
13.00 21.00 Agrarische dag (met o.a. oude ambachten, kinderboederij, landbouwmachines, paling- zalmroker en ganzenhoeder)
13.00 21.00 Braderie, Julianastraat
13.00 20.00 Folkloristische dansers, Feesttent
14.00 15.30 fiets ‘m d’r in, Wisseling
14.00 24.00 Groot loungeterras met DJ’s, Enjoy
14.00 24.00 Kinderpark & Springkussens, Eethuis de Voart
14.00 24.00 Live-muziek, Arizona
14.00 24.00 Kermis, Markt
14.00 17.00 Historische vereniging Avereest, Kalkoverterrein
14.00 20.00 Geocaching event/workshop, Feesttent
14.00 18.00 Beachvoetbal, Julianastraat
16.00 21.00 Live-cooking met Rik de Jonge, de Kalkwieke
19.00 21.00 Demonstratie Fitness, Feesttent
19.00 20.30 Gezwalk op de balk (kruiwagen race)
20.00 24.00 Rocknight met Erwin Nijhoff & Johnny & the Rockers, Feesttent
21.00 Piano House XXL, Restaurant de Kiewiet
22.00 Nederlandstalige avond, Cafe Marktzicht

Vrijdag

Begin Eind Onderdeel
10.00 11.30 Start Rijwiel Puzzeltocht, Feesttent
10.00 24.00 Gezellig terras het Dorp & de Corner
12.00 Eind 24-uurs Vismarathon, de Vaart
12.30 13.00 Prijsuitreiking Vismarathon, Feesttent
13.00 21.00 Braderie, Julianastraat
13.00 18.00 Presentatie Batlle of de Vaort, Veelkamp met teams
14.00 24.00 Groot loungeterras met DJ’s, Enjoy
14.00 24.00 Kinderpark & Springkussens, Eethuis de Voart
14.00 24.00 Live-muziek, Arizona
14.00 21.00 Standwerkconcours, Julianastraat
14.00 18.00 Beachvolleybal, Julianastraat
14.00 18.00 Stijl jaren 70- Stijldansen, disco en nostalgie met Historing’s jaren 70 middag, Feesttent
15.30 16.00 Prijsuitreiking fietstocht
16.00 21.00 Live-cooking met Rik de Jonge, de Kalkwieke
19.00 21.30 Touwtrekken
19.30 20.30 Spuitvoetbal, Mercatorterrein
20.00 01.15 Hollandse Feestavond met Winnie, Silvia Swart & Martin Dams, Feesttent
21.30 21.45 Prijsuitreiking Battle of de Voart, Feesttent
22.00 Bluesnight met Hans van Lier & the Sidekicks, Cafe Marktzicht

Zaterdag

Begin Eind Onderdeel
9.30 15.30 Hondenschool mijn maatje, Julianastraat > 9.30 Gehoorzaamheid gevorderen
10.45 gehoorzaamheid beginners
9.30 10.30 Bezichtiging klassieke motoren, Feesttent
10.00 11.30 Viswedstrijd voor de jeugd, Hoofdvaart
10.00 20.00 Gezellig terras het Dorp & de Corner
10.00 17.00 Beach tennis toernooi DTC, Julianastraat
10.30 11.00 Vertrek tourtocht klassieke motoren, Feesttent
12.00 17.00 Korendag met: Koor zonder naam, de Scheepsjagers en het Vollenhoofs visserskoor, Feestent & Julianastraat
12.00 17.00 Benidorm Bastards, Theatergroep Lef, winkels
12.00 17.00 Tour de terras met Jhonny and the Rockers
12.00 17.00 Speeltoestellen en kinderentertainment
13.00 17.30 Start autorodeo, Sponturfwijk
14.00 20.00 Groot loungeterras met DJ’s, Enjoy
14.00 20.00 Kinderpark & Springkussens, Eethuis de Voart
14.00 20.00 Live-muziek, Arizona
14.00 17.00 Historische Vereniging Avereest
17.00 21.00 Proef! Dedemsvaart
17.30 Prijsuitreiking beachtennis, Feesttent
18.00 Prijsuitreiking autorodeo, Sponturfwijk
18.00 20.00 Semi-accoustisch optreden Empire coverband, Feesttent
21.00 01.30 Mega Eindfeest Dedemsvaria met Vengaboys, T-Spoon en jaren 80/90 discoshow, Feesttent GRATIS ENTREE!