Bestuur

Het bestuur van 2016 V.l.n.r. Peter, Jonathan, Stefan, Jermain, Maikel, Niek, Pieter, Heleen en Henry

Bestuur 2017

Heeft u vragen/suggesties of opmerkingen? neem dan gerust contact op met één van de bestuurleden van de Dedemsvaria.

Maikel van Marle (Voorzitter) maikel@dedemsvaria.nl 06-18853486
Heleen Bakker (Secretaris) info@dedemsvaria.nl 06-52037127
Henry van Straten (Penningmeester) henry@dedemsvaria.nl 06-25014672
Pieter Brouwer (Bestuurslid) pieter@dedemsvaria.nl 06-44222646
Niek Wouda (Bestuurslid niek@dedemsvaria.nl 06-46080399 
Sjors de Bruijn sjors@dedemsvaria.nl 06-31967035
Dylan Dankelman dylan@dedemsvaria.nl 06-20918271

 

Share |