Bestuur

Het bestuur van 2019 wordt gevormd door:

Nies, Sjors, Dylan, Eltje, Niek en Henry

 

Heeft u vragen/suggesties of opmerkingen? neem dan gerust contact op met één van de bestuurleden van de Dedemsvaria.

Nies Drenth (voorzitter) nies@dedemsvaria.nl 06-33307540
Henry van Straten (Penningmeester) henry@dedemsvaria.nl 06-25014672
Sjors de Bruijn (secretaris) sjors@dedemsvaria.nl 06-31967035
Niek Wouda (Bestuurslid) niek@dedemsvaria.nl 06-46080399 
Eltje Brand (Bestuurslid) eltje@dedemsvaria.nl 06-29700083
Dylan Dankelman (Bestuurslid) dylan@dedemsvaria.nl 06-20918271

 

Share |